Mp3 yükle

reklam

Sorumlu Kişi : Salih Sencan
Mail : salihsencan@gmail.com

Bu sayfada web sitemiz üzerinde yayınlanan tüm içeriğe ilişkin telif hakları hakkında bilgi sunulmaktadır.

Sitemiz; içerikteki hiçbir materyal üzerinde hak iddia etmez. Sitede yer alan tüm materyallerin hakkı, Eser Sahipleri’ne aittir. mobilmp3yukle.com ′da yer alan müzik içerikleri, MÜYAP gibi resmi kurumların ve hak sahipleriniYouTube sayfasından embed olarak yer almaktadır.

Sitemizde herhangi bir mp3 ya da mp3 indirme linki bulunmamaktadır. Müzikler “YouTube” altyapısını kullanarak, MÜYAP gibi resmi kurumların YouTube kanallarından dinleme amacıyla yayımlanmaktadır.

Bu durum Adsense ve telif hakları açısından herhangi bir yasal soruna sebep olmamaktadır.

Konuyla ilgili ayrıntılı ve resmi bilgi almak için, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı, Telif Hakları ve Sinema Genel Müdürlüğü web sitesini (telifhaklari.gov.tr) ziyaret edebilirsiniz.

Bu site, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir. Site, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir.

İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle, bu site “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim sayfasından bize ulaşabilirler.

Şikayet yerinde görüldüğü takdirde ihlal olduğu düşünülen içerikler siteden kaldırılacaktır.

Not: Tüm bu detaylar yorumlar için de geçerlidir. Sitede bulunan her yorum kontrolden geçmesine rağmen yorumu yazanların kendi şahsi görüşleridir ve tüm sorumlulukları yorumu yazan kişiye aittir. Ancak Kişi veya kuruma bir saldırı söz konusu ise iletişime geçildiği takdirde yorum kalıcı olarak silinecektir.

Google'dan Gelen Aramalar:

  • mp koydum sevinçlerini
  • canbaranyaralıyımindir
  • ólúrem túrkiye indir
Sinan Akçıl Ayıp Yani mobil mp3 yükle 2017 Yeni Çıkan Albümler Fal Yorumları Haberler